کابینت چوب

یکی از نوع های کابینت می توان کابینت آشپزخانه چوب را معرفی که در چند سال گذشته قبل از کابینت های MDF این کابینت های طرفداران بیشتری داشتند.کابینت چوب دارای طرح کلاسیک است که با قرار گرفتن در کنار کارهای مدرن امروز زیبایی و جلوه خاصی را خلق می کند.تنوع رنگی در کابینت های چوب بسیار فراوان است که برحسب سلیقه خود می توانید زیبا ترین آن را انتخاب نمایید.کابینت های چوب چون از تن درخت ها هستند به همین دلیل در هر برش گره های داخل چوب طرح شان متفاوت می شود و هرکدام زیبایی منحصر به فردی را دارند.

قیمت کابینت چوب

در بازار امروزی دو نوع کابینت چوب موجود است یک نوع که تمام چوب است که مسلما هزینه زیادی را متحمل می شویم ولی زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد و نوع دیگر روکش چوب است که از هزینه کمتری برخوردار می شود،که امروزه بیشتر افراد به خاطر صرف هزینه کمتر از کابینت با روکش چوبی استفاده می کنند و از آشپزخانه ای کلاسیک با طرح چوب لذت میبرند. نصب کابینت نیز به انواع این کابینت ها بستگی دارد.

معایب کابینت چوب

در کابینت چوبی حتما باید اصولی برای عمر و دوام بیشتر آن رعایت شود به طور مثال ارتباط مستقیم آب با آن باعث تبله شدن و پوسیدگی آن می شود.شرکت آرین آرایه بهترین طرح ها کابینت چوب با نازل ترین قیمت را برای شما در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.