کابینت سازی درتهران

شرکت آرین آرایه بزرگترین برند دکوراسیون ایران در زمینه ساخت کابینت بوده و با استفاده از مجرب ترین متخصصین در این زمینه در خدمت همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

استفاده از متریالهای روز دنیا و بهترین و باکیفیت ترین ام دی اف ها در این شرکت انجام می گیرد. ام دی اف ای جی تی، نیمن آلمان، ایشیک ترکیه، ایگر اتریش، کاستامانو، گیزیر، آلویک و … در ساختن کابینت آشپزخانه  شرکت آرین آرایه استفاده می شوند. همچنین انواع اکسسوریها و یراق آلات در این شرکت موجود است. انواع ریل ها و لولاهای آرام بند، جک های اونتوس و یراق آلات با برترین برندها مثل بلوم در نمونه کارهای شرکت آرین آرایه موجود است. آرین آرایه در زمینه کابینت سازی درتهران نماینده دارد

برای مشاوره و برنامه ریزی برای اجرای کابینت و سوالات در ارتباط با ساخت کابینت و طراحی کابینت و دکوراسیون کابینت شرکت تماس حاصل فرمایید.

سبک های کابینت آشپزخانه

سبکهای کابینت سازی

کابینت سازی یکی از اجرای مهم در بازسازی ساختمان است و کابینت آشپزخانه یکی از عوامل زیبایی در دکوراسیون منزل محسوب می شود. کابینت در سبکهای مختلف کلاسیک و مدرن در گروه دکوراسیون داخلی آرین آرایه انجام می گیرید. سبک کلاسیک با استفاده چوب و یا ام دی اف وکیوم شده امکان پذیر است. سبکهای مدرن اکثراً با استفاده از ام دی اف انجام می شود. برای مشاهده نمونه کارهای شرکت آرین آرایه وارد گالری شوید.

کابینت آشپزخانه در سبکهای اوپن و یا آشپزخانه های کاملاً باز با استفاده جزیره و یا استفاده کانتر جزو پرطرفدارترین طرهای سال 2016 بوده اند. همچنین استفاده از دو آشپزخانه به صورت آشپزخانه کثیف و تمیز نیز در این سالها مد شده اند. آشپزخانه تمیز در جلوی دید بوده و در دکور آن از بهترین انواع دکور کابینت و متریال استفاده می شود ولی آشپزخانه کثیف در پشت قرار داشته و پخت و پز اکثراً در آن انجام می شود.

آدرس دفتر مر کزی : تهران- شهرک غرب – سعادت آباد – بولوار دریا

8837655-60

09129215307

09128385483