طراحی کابینت

طراحی کابینت

طراحی کابینت آشپزخانه بسته به نوع و جنس کابینت دارد. طراحی کابینت چوب از ظرافت بیشتری برخوردار است و این که چوب به تنهایی در طراحی و زیبایی کابینت آشپزخانه کمک میکند. زیرا چوب از نمای به خصوصی برخوردار است و کابینت شما را بسیار زیبا میکند ولی طراحی کابینت ام دی اف از دقت و سلیقه ی بیشتری یرخوردار است کابینت ام دی اف باید زیبا برش داده شود تا در زیبایی کابینت موثر باشد.

امروزه طراحان زیادی با ذوق و سلیقه متفاوت با استفاده از نرم افزارهایی مانند تری دی مکس کار طراحی کابینت را انجام می دهند.برای انجام یک طراحی مناسب و زیبا نیاز به بازدید از محل مورد نظر است تا بتوان با اندازه های دقیق طرحی زیبا و مناسب را اجرا کرد که فضا پرتی باقی نماند و از کل فضا آشپزخانه به طور بهینه استفاده شود.بعد از بازدید از محل حال نوبت این است که شما جنس کابینت آشپزخانه را مشخص کنید تا برای طراحی کابینت تمام اطلاعات مورد نیاز برای طراح آماده باشد.

در طراحی کابینت اینکه چه جنسی مورد نظر مشتری است مهم است زیرا استفاده از ورق های کابینت MDF یا کابینت چوب یا کابینت آشپزخانه هایگلاس خود هرکدام نکته هایی در طراحی دارد.بعد از انجام طراحی کابینت طراح ان را در اختیار شما قرار می دهد و با نظر و سلیقه شما هر تغییر را بخواهید انجام می دهد و طرح کابینت آشپزخانه شما را نهایی می کنند.پس از نهایی شدن طراحی کابینت آن را به کارگاه مجهز ارائه می دهند و بعد از گذشت چند روز نوبت اجرا و نصب کابینت است.

برای اینکه دکوراسیون آشپزخانه شما زیبا و به روز باشد به شرکت هایی که خدمات دکوراسیون کابینت آشپزخانه که تخصصاشان به روز است ، مراجعه نمایید و از آنها بخواهید با توجه به فضا آشپزخانه تان بهترین طراحی کابینت را برایتان انجام دهند.