ساخت کابینت

ساخت کابینت

ساخت کابینت همان طور که میدانید کابینت آشپزخانه جزوء اصلی برای دکوراسیون آشپزخانه است. پس ساخت کابینت باید با طراحی و ظرافت از قبل تایین شده صورت گیرد.در ساخت کابینت ابتدا باید به نوع کابینت توجه کرد.

انواع کابینت آشپزخانه شامل کابینت ام دی اف-کابیت چوب-کابینت کلاسیک-کابینت هایگلاس که هر کدام از ان برای ساخت ان ها از مواد مرتبط استفاده میشود.

امروزه کابینت رکن اصلی آشپزخانه است که زیبایی آن را چند برابر می کند .کشورها و برندهای مختلفی طرح های متفاوتی از کابینت هایMDF یا هایگلاس و …. تولید می کنند.بعد از انتخاب طرح و جنس کابینت ها در کارگاه های مخصوص و مجهز منتاژ می شود. برای ساخت کابینت شرکت طرح تایید شده را به کارگاه می دهد.در کابینت های آشپزخانه یک سر کابینت هوایی و یک سری کابینت زمینی وجود دارد که برای ساخت آن نیاز به داشتن اندازه های دقیق عرض،طول و ارتفاع  است.برای ساخت کابینت های هوایی باید دو دیوار و یک کف و سقف ساخته می شود.یکی از کارهای دیگر در ساخت کابینت شیار زدن است که برای پوشاندن جعبه هایی است  که به دیوار متصل می شود از فیبر استفاده می کنند که دیواره و کف را شیار میزنند که فیبر را داخل آن قرار دهند

برای ساخت درب کابینت سازنده درب را به چند دسته تقسیم می کنند،اعم از درب های ساده،درب های تمام چوب،درب های کارخانه ای که لبه های گرد تراش خورده ،دربها که به صورت قابی یا پروفیلی هستند.ساخت کابینت از نظر دیگران ساده است درصورتی که ریزه کاری هایی دارد که تمیزی کار ساخت کابینت تماما به آن ریزه کاری ها بستگی دارد.
ساختار کابینت ها به صورت مکعبی شکل میباشد.