خدمات کابینت آشپزخانه

آشپزخانه از پراهمیت ترین قسمت های خانه است زیرا وسایل و کابینت های آن جلوه خاصی به خانه می دهد.خدمات کابینت آشپزخانه از زمانی که شما طرح مورد نظر خود را تایید تا نصب آن به صورت زیر است.

ابتدا طرح اولیه یا پیش طرح  توسط طراح به شما ارائه داده می شود تا شما یک ذهنیت کامل برای طرحی که قرار است برای شما اجرا شود داشته باشد و بتوانید سلایق و نظر خود را روی آن اعمال نمایید.در مرحله بعدی متخصصان از محل مورد نظر بازدید می کنند و اندازه گیری دقیق را برای ساخت انجام می دهد.در زمان اندازه گیری باید به اندازه وسایل موجود در آشپزخانه اعم از گاز،هود،ماشین لباسشویی و …… توجه کرد. در خدمات کابینت آشپزخانه باید به نکات ریزی در آشپزخانه توجه کرد  که چیدمان کابینت ها به گونه ای باشد که در زمان خاص در دسترس باشد.

بعد از انجام اندازه گیری مشتری متریال مورد نظر را با توجه به بودجه خود انتخاب می کند.طرح مورد نظر که مورد تایید مشتری بوده است را با اندازه های دقیق به کارگاه میفرستیم.در کارگاه برش ورق های چوب در دو مرحله انجام می شود، در مرحله اول قسمت های دیوار ، کف و سقف کابینت را برش زده و برهم سوار می کنند،قسمت هایی مانند طبقات یا اپن را نیز در محل برش می زنند.در زمان پایان کار کارگاه کابینت توسط نصاب به محل مورد نظر ارسال و نصب می شود.خدمات کابینت آشپزخانه شامل :طراحی،ساخت،نصب کابینت است.

شرکت آرین آرایه در تمامی خدمات کابینت آشپزخانه به نحوه احسن با مشاوره های ماهر و متخصص  از صفر تا صد کار را با شما همکاری می کند.
آدرس: شهرک غرب – بولوار دریا

تلفن

۸۸۳۷۶۵۵۷-۶۰

۰۹۱۲۸۳۸۵۴۸۳

۰۹۱۲۹۲۱۵۳۰۷